Poręczny magnes do klipsów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się priorytetowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych oraz dodatkowo sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobności na zabezpieczenie swoich produktów przed kradzieżą, dlatego sporo firm jest gotowych inwestować swoje środki finansowe w tej rewolucyjny system. Niestety klipsy te posiadają również swój minus, czyli są bardzo trudne do zdjęcia.

Jest to oczywiście ich także ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania lub sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać natomiast wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF perfekcyjnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo niezbyt duże i poręczne urządzenie. Bez problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje na prawdę dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, zatem za każdym razem bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania albo sprzętu elektronicznego. Jest to rzeczywiście fenomenalny produkt na polskim rynku, który warto posiadać w swoim sklepie, ażeby błyskawicznie pobrać klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Kolejnym atutem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie zakupić za mniej więcej sto pln, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten rewelacyjny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego specjalistycznego systemu antykradzieżowego. 

Sprawdź tutaj: magnes do klipsów.

Dodaj komentarz