Idealne rzęsy przez wiele tygodni

Każda dziewczyna marzy o posiadaniu wspaniałego wachlarza rzęs, który będzie doskonale się pokazywał każdego dnia. Na nieszczęście, ale maminka natura takim prezentem obdarowała tylko nieliczne z nas, zatem większość kobiet musi znaleźć inny sposób na posiadanie wspaniałego wachlarza rzęs. Najprostszym sposobem i najtańszym są oczywiście sztuczne rzęsy.

Sztuczne rzęsy pozwolą nam cieszyć się idealnymi rzęsami przez cały dzień, natomiast jest to efekt krótkotrwały, a ich ciągłe przyklejanie realnie męczące. Na nieszczęście, niemniej jednak zawsze będziecie czuły pasek sztucznych rzęs na swoich oczach , a ponadto istnieje ryzyko ich odpadnięcia, czego z całą pewnością nie chcecie w trakcie ważnej uroczystości.

Warto więc wyszukać inny sposób na posiadanie wspaniałego wachlarza rzęs. Przedłużanie rzęs jest troszkę droższe, niż sztuczne rzęsy, natomiast uzyskane efekty będą widoczne na waszych oczach przez ponad trzy tygodnie. Po tym czasie wasze przyklejone rzęsy niestety zaczną odpadać i będziecie musieli się zdecydować na powtórzenie całego zabiegu. Na pewno jednakże wybierzecie się na ponowny zabieg, gdyż uzyskane efekty są rzeczywiście uzależniające. Codziennie będziecie rano spoglądać w swoje nowe oblicze, które będzie wyglądało rewelacyjnie, dzięki zabiegowi przedłużania rzęs. W końcu każda twarz wygląda o wiele ładniej i młodziej, gdy na oczach znajduje się wachlarz gęstych, długich i podkręconych rzęs. Do uzyskania mocniejszego efekty będziecie mogli użyć swojego ulubionego tuszu do rzęs. Warto jedynie pamiętać o tym, aby do zmywania tuszu nie używać płynu dwufazowego, gdyż może on rozpuścić klej.

Zobacz więcej: przedłużanie rzęs.

Dodaj komentarz